wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O firmie
Kontakt
  • Euro-Sell Grzegorz Ledwoń, Zofia Ledwoń S.C.
    Ul. Krucza 1/3
    41-100 Siemianowice Śląskie
    NIP: 643-172-95-94
  • E-mail:euro-sell@euro-sell.pl
  • Telefon606-100-151 Grzegorz Ledwoń
  • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 20.00

O firmie

 

Euro-Sell: meble biurowe i więcej – o firmie


Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą zajmująca się sprzedażą nowoczesnych i designerskich mebli prosto od zaufanych polskich producentów, z około 25-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy stoły, ławy, meble RTV wyłącznie o najwyższej jakości. Znajdziesz nas na Śląsku, niedaleko Katowic. Obsługujemy Klientów ze Śląska i nie tylko.
 

Co składa się na naszą ofertę?


Oferujemy stoły, ławy, meble RTV. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz zarówno biurka przeznaczone do powierzchni typowo biurowych, jak również biurka dla dzieci oraz dwuosobowe. Oferujemy także inne meble, które można wykorzystać w biurze, np. komody, kontenerki, regały itd. Ponadto dysponujemy szeroką gamą mebli przeznaczonych do pokoju dziennego i jadalni. Wyposażysz się u nas między innymi w stylowy stół do salonu o wysokim połysku.
 

Najwyższa jakość obsługi


Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa naszych Klientów. Działamy w myśl zasady, że to oni są najważniejsi. Pracujemy tak, abyś był zadowolony ze współpracy z nami. Najlepszym dowodem na skuteczność tej strategii jest fakt, że wielu Klientów do nas powraca.

Pozdrawiamy

Euro-Sell Grzegorz Ledwoń, Zofia Ledwoń S.C.
ul. Krucza 1/3
41-100 Siemianowice Śląskie
NIP: 643-172-95-94

Spółka wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej (CEIDG) pod numerem NIP: 643-172-95-94 prowadzonej przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl